Vrij! Leef je eigen leven. Het nieuwe boek van André Meiresonne

André’s eerste boek “Zin! Leidinggeven aan jezelf en anderen” gaat over weten wat je wilt en doen wat je kunt. Een feestboek: lekker vormgegeven, goed leesbaar, veel herkenning en prikkelende vragen oproepend. Het is alweer bijna twee jaar op de markt. Je kan het gratis downloaden op de website www.zinboek.nl.

Het is zo’n boek waarvan je het jammer vindt als je het uit hebt. Gelukkig schrijft hij regelmatig op zijn weblog en houdt hij zo de bron stromend.

En nu komt het tweede boek uit! “Vrij! Leef je eigen leven”.

Vrij! Leef je eigen leven

Vrij! Leef je eigen leven

Weer zoiets wat we allemaal wel graag willen, maar waarbij we toch tegen angsten, drempels en hinderlijke overtuigingen aanlopen. Het boek is een persoonlijke en openhartige zoektocht naar vrijheid in het dagelijks leven.

De eeste 42 pagina’s van het boek zijn al online te lezen: hier. Op 17 oktober is de boekpresentatie en daar kan je bij zijn. Informatie over hoe en wat staat hier.

Eén pareltje heb ik al ontdekt:

Hoe een crisis kan leiden tot tranfsormatie. In de preview staat dat op pagina 18. En wat ik dan weer heel mooi vind, is dat André de lezers oproept om hun eigen verhaal te vertellen. Dat te doen is misschien verschrikkelijk moeilijk en eng. Maar hij geeft je een aantal vragen aan de hand waarvan je jouw verhaal kan opschrijven. Dan wordt het al een stuk makkelijker.

Volgens mij is dat een slim ding om te doen. Recent heb ik zelf ervaren dat er juweeltjes in een crisis verborgen zitten. En ik vind ook: wat heb je aan ellende als je er niet beter uitkomt? Het schrijven van je eigen verhaal kan je helpen om dat te doen, om de juwelen in de crisis op te sporen. Dat lijkt mij wel een mooi cadeau. En je kan je verhaal voor jezelf houden, maar ook via André delen met anderen. Daarmee zou je anderen dan weer kunnen helpen hun eigen juwelen te vinden.

Kortom, met Vrij! schrijft André weer een fijn lees, doe en voelboek waarmee je jezelf en anderen blij maakt!

About Sanne Roemen

Beginnetjesmaker, vragensteller, verbinder. Ik begeleid groepen op weg naar positieve maatschappelijke verandering met bijeenkomsten en online media.

, ,

Comments are closed.